poniedziałek, Czerwiec 2, 2014
Ceneo.pl na UWr.

5 czerwca w br., o godzinie 16:00 w Instytucie Informatyki na Wydziale Matematyki i Informatyki odbędzie się spotkanie z pracodawcą z cyklu "Praca i kariera w..." branży IT, realizowane w ramach projektu unijnego "Akademia Rozwoju". Pracodawcą uczestniczącym w spotkaniu będzie firma

Ceneo.pl

która ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Spotkanie adresowane jest do studentów, w szczególności Wydziału Matematyki i Informatyki oraz Wydziału Fizyki i Astronomii. Absolwenci są również mile widziani.

Spotkanie odbędzie się w audytorium 119 (I piętro), w Instytucie Informatyki. Informacja o tym spotkaniu (ze szczegółami) znajduje się u nas na stronie: careers.uni.wroc.pl Zapisy prowadzone są również poprzez stronę Biura Karier.