poniedziałek, Listopad 10, 2014
Careers

Credit Suisse ogłasza rekrutację na 3-miesięczne płatne staże rozpoczynające się w lutym 2015 roku. Od stażystów oczekiwana jest dostępność między 20 a 40 godzin tygodniowo – grafik do ustalenia z bezpośrednim przełożonym po rozpoczęciu stażu. Podczas jednego dnia rekrutacyjnego managerowie spotkają się ze wszystkimi kandydatami na staż. Po całym dniu rozmów wybiorą stażystów. Następnie każdy kandydat będzie musiał przejść obowiązkowy proces weryfikacji informacji zawartych w CV, który trwa ok 8 tygodni – tylko po pozytywnym przejściu procesu Background Screeningu będzie zagwarantowany staż.

• 13 listopada – rekrutacja na staż w dziale Zarządzania Ryzykiem
  • 17 listopada – rekrutacja na staż w dziale Finansów
  • 18 listopada – rekrutacja na staż w dziale Bankowości Prywatnej
Aby zaaplikować:
  1. Wyślij swoje CV w języku angielskim jak najszybciej do rekrutera Edyty Bujak na adres: edyta.bujak@credit-suisse.com (Finanse i Zarządzanie Ryzykiem), Martyny Matuszak na adres: martyna.matuszak@credit-suisse.com (Bankowość Prywatna)
  2. W między czasie, zaaplikuj do wewnętrznego systemu rekrutacyjnego pod linkiem poniżej: credit-suisse.tal.net

Ścieżka aplikacyjna: New User (proszę stworzyć nowy profil) -> rok: 2015 -> program: Off-Cycle Internship -> position: Analyst -> location: Wroclaw -> department: Shared Service Risk / Finance/ Private Banking Academy.

Oprócz tego, Credit Suisse zaprasza serdecznie na szereg szkoleń oraz warsztatów dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego: Wejdź na stronę www.credit-suisse.com/pl/en.html w zakładkę Careers, następnie wybierz Campus Recruiting – Poland i zakładkę Events. Na stronie Events wyszukaj: Region -> EMEA, Type-> Analyst, University-> University of Wroclaw.

Wejdź i dowiedz się szczegółów odnośnie dostępnych warsztatów i szkoleń w listopadzie i grudniu 2014:
  1. Credit Suisse IT Academy – szereg 4 spotkań o tematyce IT: Project Management, C#, Infrastructure IT, Java – każdy wtorek od 18:30 do 20:30 w budynku Credit Suisse - Green Day na ulicy Szczytnickiej 9. Uczestnictwo w 4 spotkaniach gwarantuje otrzymanie certyfikatu Credit Suisse. Po spotkaniach odbędzie się networking z managerami przy pizzy i napojach.
  2. Credit Suisse Business Academy - szereg 4 spotkań o tematyce biznesowej: warsztat z Excela, warsztat o obyciu w środowisku korporacyjnym, warsztat z narzędzi MS Office, warsztat z SQL – każdy czwartek od 16:30 do 18:30 w budynku Credit Suisse - Green Day na ulicy Szczytnickiej 9. Uczestnictwo w 4 spotkaniach gwarantuje otrzymanie certyfikatu Credit Suisse. Po spotkaniach odbędzie się networking z managerami przy cateringu i napojach.
  3. 17 listopada Credit Suisse organizuje stand na wydziale Nauk Społecznych w budynku Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie będzie można spotkać się z rekruterami oraz managerami z działu Globalnych Operacji, którzy opowiedzą studentom tego wydziału o możliwościach rozwoju w ramach Credit Suisse.
  4. Studiujesz filologię angielską, niemiecką, włoską czy francuską? Credit Suisse Campus Rekruter zaprasza Cię na interaktywny warsztat 26 listopada o 17:30! Przyjdź i dowiedz się jak zarządzać procesem rekrutacji z punktu widzenia kandydatów. Usłyszysz od Campus Rekrutera jak przygotować się do procesu rekrutacji na staże w naszym globalnym banku inwestycyjnym oraz jak wywrzeć najlepsze wrażenie na potencjalnym przyszłym pracodawcy. Podczas warsztatu będziesz mieć okazję zrecenzować CV i dowiedzieć się, jak uniknąć typowych błędów w jego tworzeniu. Po warsztacie managerowie z działów Globalnych Operacji oraz HR przybliżą ścieżkę kariery dla filologa oraz opowiedzą o możliwościach rozwoju w ramach ich działów!
  5. 10 grudnia Campus Rekruter przeprowadzi szkolenie o tematyce Business English – przyjdź i naucz się najbardziej popularnych wyrażeń w świecie języka biznesowego używanego na co dzień w międzynarodowej korporacji.