wtorek, Styczeń 27, 2015
CCUSA

Drodzy studenci z Wrocławia! Chcesz spędzić wakacje w Stanach? Nawet nie wiesz jakie to proste! Przyjdź na spotkanie informacyjne na temat wyjazdów studenckich do USA na wakacje, może właśnie to Twoja szansa na spędzenie niezapomnianych wakacji za oceanem, a nawet zaliczenie praktyki na studiach!

Czy możesz z tego skorzystać i czy warto?

• z programu mogą skorzystać WSZYSCY studenci, niezależnie od uczelni i od średniej
  • nie jest wymagany wysoki poziom angielskiego, wystarczy komunikatywność w mówieniu
  • międzynarodowe znajomości, doświadczenie, poprawa języka, zwiedzanie całych Stanów Zjednoczonych!
  • być może to Twoja jedyna szansa żeby spędzić wakacje w USA!

Spotkania odbędą się: 29 stycznia (czwartek) o godz. 18.45 w sali 01 w budynku B WPAiE oraz 3 lutego (wtorek) o godz. 18.45 w sali 2.03 w budynku D WPAiE

Link do wydarzenia na facebooku: www.facebook.com