sobota, Styczeń 31, 2015

W ramach realizowanego przez Uniwersytet projektu "Rozwój potencjału i oferty edukacyjnej Uniwersytetu Wrocławskiego szansą zwiększenia konkurencyjności Uczelni" nasz Wydział ma jeszcze jedno stypendium na trzymiesięczny zagraniczny staż naukowy. Ze stażu mogą korzystać zarówno pracownicy jak i doktoranci. Stypendium wynosi 9000zl/miesiąc (netto, bez ZUS) + zwrot kosztów podróży do 4000zł (wg rachunków). W trakcie stażu stypendysta otrzyma płatny urlop naukowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na adres emailowy dbura (at) math.uni.wroc.pl do 6 lutego 2015 r. wniosków zawierających podstawowe dane:

• miejsce i termin wyjazdu;
  • mailowe potwierdzenie zaproszenia z instytucji zapraszającej;
  • krótki opis planowanych badań naukowych, potencjalnych korzyści, itp.;
  • w przypadku doktorantów proszę o krótka opinię promotora na temat planowanego wyjazdu.