środa, luty 18, 2015
przedsiębiorczość i innowacyjność akademicka

"Przedsiębiorczość i innowacyjność akademicka" -
 bezpłatne szkolenie dla studentów. Zapraszamy na szkolenie!
 Szkolenie dla studentów Wydziałów: Biotechnologii, Matematyki i Informatyki,
Fizyki i Astronomii, Chemii, Nauk Biologicznych, Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska Zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering.

• Chcesz zdobyć wiedzę dotyczącą uruchamiania własnej działalności gospodarczej?
  • Chcesz wiedzieć z jakiego rodzaju wsparcia mogą korzystać przedsiębiorcy?
  • Chcesz nauczyć się samodzielnie opracowywać biznes plan?
  • Chcesz poznać regulacje prawne dotyczące ochrony własności intelektualnej (patenty, licencje)?
Terminy:

• I termin szkolenia: 12.03.2015 r. godz. 14.00-20.00

• II termin szkolenia: 13.03.2015 r. godz. 12.00-18.00
  • III termin szkolenia: 21.03.2015 r. godz. 10.00-16.00

Czas trwania szkolenia: 8 godzin lekcyjnych Miejsce: sala szkoleniowa 114, ul. Szczytnicka 11, Uniwersytet Wrocławski ZAPISY: Aby zapisać się na szkolenie należy w terminie złożyć w Biurze Karier wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:

www.careers.uni.wroc.pl/pl/informacje/szkolenie-przedsiebiorczosc-i-innowacyjnosc-akadem/

Dokumenty przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00. Szkolenie realizowane w ramach Projektu „Akademia Rozwoju - kluczem wzmocnienia kadr polskiej gospodarki". Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.