piątek, Marzec 13, 2015
Płatne staże

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów – Biuro Karier zaprasza do udziału w płatnych stażach organizowanych w ramach Projektu „Akademia Rozwoju – kluczem wzmocnienia kadr polskiej gospodarki”. Program stażowy skierowany jest do studentów i studentek kierunków kluczowych w kontekście realizacji „Strategii Europa 2020”, studiujących na wybranych Wydziałach UWr

• Biotechnologii
  • Matematyki i Informatyki
  • Fizyki i Astronomii
  • Chemii
  • Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
  • Nauk Biologicznych
  • Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska

O staże mogą ubiegać się studenci studiów II stopnia oraz III lub IV roku studiów I stopnia. Warunkiem koniecznym udziału w stażu jest wykazanie związku między realizowanymi studiami, własnymi planami zawodowymi i obszarem kształcenia kluczowym dla realizacji „Strategii Europa 2020”. Każdy staż będzie realizowany przez 3 miesiące w wymiarze 80 godz./ miesiąc. Realizację staży zaplanowano na okres 1.05.2015. – 31.07.2015.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie studentów w obecnej edycji staży zaplanowano dwie opcje rekrutacji. Kandydaci mogą aplikować na oferty staży przedstawione przez Biuro Karier (tzw. I OPCJA rekrutacji: 16-24 marca 2015; oferty będą dostępne na stronie Biura Karier od dnia 16 marca) lub samodzielnie pozyskać miejsce realizacji stażu (tzw. II OPCJA rekrutacji: 25-27 marca 2015).

Image icon plakat_platne s 2.jpg509.1 KB