środa, Maj 6, 2015
prof. Żurada

Od środy do piątku Instytut Informatyki UWr. odwiedzi prof. Jacek Żurada z University of Louisville. W czwartek, 7.05 godz 11:00 w 119 Instytutu Informatyki, prof Żurada wygłosi wykład: "What Authors Should Know to Successfully Publish Papers in Good Journals".

Prof. Żurada właśnie skończył kadencję IEEE Vice President - Technical Activities , sekcji IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) odpowiedzialnej m.in. za publikacje wydawane przez IEEE. Może więc przekazać sporo informacji o pracy wydawnictw, powstawaniu i ocenianiu czasopism i różnorakich indeksach oceniających czasopisma.

Ponadto prof. Żurada wygłosi referat o charakterze technicznym. Czwartek, 7.05 godz 12:00 w 141, "Towards Better Understanding of Latent Features in Learning of Neural Networks and Deep Network". W załączeniu krótki życiorys prof. Żurady i streszczenie referatu technicznego.