niedziela, Kwiecień 10, 2016

W ramach projektu  „Losowe iteracje miary stacjonarne i jądra Poissona” ogłoszony został konkurs na stypendium dla doktoranta (2060 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy). Szczegóły konkursów znajdują się poniżej. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z kierownikiem projektu prof. dr hab. Ewą Damek (edamek@math.uni.wroc.pl)

• Nazwa stanowiska: doktorant
  • Projekt: "Losowe iteracje miary stacjonarne i jądra Poissona"(NCN, OPUS )
  • Termin składania ofert: 26.05.2016
  • Opiekun: prof. dr hab. Ewa Damek
  • Warunki zatrudnienia. Stypendium w wysokości 2066 zł miesięcznie. Okres finansowania 12 miesięcy od 01.07.2016.
  • Wymagania. Stypendium przewidziane jest dla doktoranta matematyki.
  • Opis zadań. Zatrudniona osoba będzie uczestniczyć w realizacji projektu badawczego "Losowe iteracje miary stacjonarne i jądra Poissona ". Celem jest napisanie pracy dotyczącej problemu ruiny dla spacerów losowych i perpetuit.
Wymagane dokumenty:
  1. Życiorys naukowy zawierający opis dorobku naukowego, informacje o wyróżnieniach, stypendiach, wyjazdach zagranicznych i udziale w konferencjach/szkołach naukowych;
  2. List motywacyjny;
  3. Pisemna deklaracja o posiadaniu tytułu magistra lub kopia dyplomu ukończenia studiów magisterskich;
  4. Spis przedmiotów realizowanych podczas studiów magisterskich i ewentualnie doktoranckich wraz z ocenami.
  5. Praca magisterska

Kryterium oceny kandydatów. Wyboru stypendysty dokona komisja w składzie: prof. Ewa Damek, prof. Jacek Dziubański, prof. Dariusz Buraczewski (przewodniczący). Zgodnie z regulaminem przyznawania stypendiów dla młodych naukowców w projektach badawczych decyzja zostanie podjęta na podstawie oceny osiągnięć/aktywności naukowej kandydata i średniej oceny ze studiów. Z wybranymi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie do dnia 26.05.2016 na adres e-mail: edamek@math.uni.wroc.pl wymienionych powyżej dokumentów bądź przesłanie ich na adres: Ewa Damek, Instytut Matematyczny, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław.