środa, luty 8, 2017
Wymagania:

• student studiów II stopnia lub co najmniej 4 roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku informatyka
  • wiedza z zakresu teoretycznych podstaw informatyki, logiki w informatyce i złożoności obliczeniowej
  • motywacja do pracy naukowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane jest udokumentowane doświadczenie naukowe w tematyce projektu
Opis zadań: Oferta dotyczy pracy w projekcie OPUS NCN W poszukiwaniu nowych logik komputerowych (nr 2016/21/B/ST6/01444) kierowanym przez dr. hab. Emanuel Kierońskiego. Wybrany kandydat będzie uczestniczył w badaniach naukowych dotyczących rozstrzygalności i złożoności obliczeniowej logik motywowanych informatyki.
Warunki zatrudnienia: Wybrany kandydat będzie otrzymywał stypendium naukowe w wysokości 1500 zł miesięcznie.
Miejsce pracy: Instytu Informatyki, Uniwersytet Wrocławski.
Data rozpoczęcia: marzec 2017.
Czas trwania umowy: 16 miesięcy.
Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny
  • CV z opisem dorobku naukowego, informacjami o wyróżnieniach, stypendiach, naukowych wyjazdach zagranicznych, udziale w konferencjach i szkołach naukowych, itp.
  •  lista publikacji naukowych
  • kopia pracy licencjackiej lub in»ynierskiej
  • wykaz ocen uzyskanych podczas studiów
  • informacje kontaktowe
  • kontakt do 1-2 osób mogących udzielić referencji

Dokumenty należy przekaza¢ osobiście kierownikowi projektu lub przesłać drogą mailową na adres Emanuel.Kieronski@cs.uni.wroc.pl, w terminie do 22.02.2017.

Dodatkowe informacje: Stypendystę wyłoni komisja konkursowa, której będzie przewodniczył kierownik projektu. Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z zasadami przedstawionymi w Regulaminie przyznawania stupendiów naukowych dla młodych naukowców NCN. Ewentualne pytania dotycz¡ce konkursu prosimy kierować do kierownika projektu:
dr. hab. Emanuel Kiero«ski
Instytut Informatyki UWr