sobota, Marzec 15, 2014
Debata Gazety Wyborczej i Uniwersytetu Wrocławskiego
14 marca 2014 r. o godz. 16.00 w Instytucie Informatyki odbyła się debata Czy polskie uczelnie są wsparciem dla nowoczesnej gospodarki?" zorganizowana przez Gazetę Wyborczą oraz Uniwersytet Wrocławski. Zapraszamy do przeczytania relacji z debaty oraz zapisu debaty (fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta). W debacie wzięli udział prof. Leszek Pacholski (dyrektor Instytutu Informatyki UWr), Agnieszka Orłowska (prezes HP Global Business Center Poland), Bartosz Ciepluch (dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia Solutions and Networks we Wrocławiu), Paul Norris (dyrektor Credit Suisse, Wrocławskie Centrum Doskonałości), Maciej Popowicz (twórca Naszej Klasy i Four Square Games), Janusz Wróbel (prezes Neurosoft) oraz Herbert Wirth (prezes KGHM Polska Miedź).