czwartek, Czerwiec 4, 2020
W dniu 9.06.2020 r. o godz. 12.15 rozpocznie się posiedzenie Kolegium Elektorów Wydziału Matematyki i Informatyki UWr zwołane w celu wyboru kandydata na Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UWr.

Posiedzenie odbędzie się w salach 13 i 25 Instytutu Informatyki. Do sali 13 zapraszamy wyborców, których pierwsza litera nazwiska należy do przedziału A-M, a do sali 25 -- wyborców, których pierwsza litera nazwiska należy do przedziału N-Ż.

Z powodu trwającego stanu epidemii prosimy o założenie maseczki ochronnej, zabranie własnego długopisu oraz utrzymywanie odległości minimum 1,5m od innych osób. Przy wejściach do sal dostępne będą środki do dezynfekcji, a także pewna liczba jednorazowych maseczek oraz długopisów.

Dodatkowo, osobom obawiającym się zgromadzeń, Wydziałowa Komisja Wyborcza może umożliwić głosowanie z ich biur w budynkach Wydziału Matematyki i Informatyki (członek Komisji Wyborczej oraz członek komisji skrutacyjnej podeszliby w czasie głosowania do wskazanych wcześniej biur i zebrali głosy). Osoby zainteresowane skorzystaniem z takiego rozwiązania proszę o poinformowanie mnie o tym i o podanie numeru biura drogą mailową, do piątku, 5.06.2020 r.

Emanuel Kieroński
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej