piątek, Czerwiec 19, 2020
W wyniku głosowania Kolegium Elektorów Wydziału Matematyki i Informatyki UWr wskazało Tomasza Jurdzińskiego jako kandydata na Dziekana naszego Wydziału.

W głosowaniu urnowym na przedstawicieli naszego Wydziału w Senacie wybrano Tomasza Jurdzińskiego, Jerzego Marcinkowskiego, Jakuba Michaliszyna i Jacka Świątkowskiego. Do Rady Wydziału spośród nauczycieli nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego wybrano Małgorzatę Biernacką, Tomasza Elsnera, Janka Kraszewskiego, Pawła Laskosia-Grabowskiego, Andrzeja Łukaszewskiego, Marcina Młotkowskiego, Rafała Nowaka, Pawła Rychlikowskiego i Piotra Wieczorka. Do Rady Wydziału spośród pracownikow niebędących nauczycielami akademickimi wybrano Wojciecha Leśniewskiego, Małgorzatę Pielużek i Joannę Raczyńską.

Zawiadomienia Wydziałowej Komisji Wyborczej można znaleźć poniżej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
PDF icon zaw_wyn_dziekan.pdf33.4 KB