czwartek, Listopad 5, 2020
Logotyp Wrocławskiego Centrum Akademickiego
Wrocławskie Centrum Akademickie przyznało stypendia w ramach Studenckiego Programu Stypendialnego. Miło nam poinformować, że stypendium im. Hugona Steinhausa, w kategorii nauk matematycznych, otrzymali dwaj doktoranci z Instytutu Informatyki: Jan Macinkowski i Piotr Ostropolski-Nalewaja. Łącznie przyznano w tej kategorii 3 stypendia.

O stypendia mogli ubiegać się doktoranci, którzy studiują we Wrocławiu na studiach III stopnia na uczelniach publicznych i niepublicznych lub placówkach naukowych, prowadzący studia doktoranckie we Wrocławiu - którzy mają wybitne osiągnięcia w dziedzinach ważnych dla rozwoju Wrocławia. Zasadniczym kryterium do uzyskania stypendium były wybitne osiągnięcia naukowe.

Serdecznie gratulujemy,