czwartek, Kwiecień 15, 2021
zdjęcie Włodzimierza J. Charatonika
Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2021 zmarł Włodzimierz J. Charatonik emerytowany profesor Missouri University of Science and Technology

Profesor Włodzimierz J. Charatonik ukończył studia w Instytucie Matematycznym naszego wydziału i przez wiele lat był naszym pracownikiem. Pracując w Stanach Zjednoczonych wciąż blisko współpracował z wrocławskimi matematykami i regularnie uczestniczył we wrocławskim seminarium topologicznym. Był niezwykle aktywny naukowo do końca życia.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 26 kwietnia o godzinie 10:00 na Cmentarzu Grabiszyńskim.

Składamy wyrazy współczucia Rodzinie Profesora, a szczególnie łączymy się w bólu z naszym kolegą i przyjacielem profesorem Witoldem Charatonikiem.