czwartek, Listopad 25, 2021
Z okazji Święta Uniwersytetu Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego przyznał pracownikom Wydziału Matematyki i Informatyki nagrody za osiągnięcia organizacyjne, dydaktyczne i naukowe.

Nagrody naukowe otrzymali: prof. dr hab. Małgorzata Bogdan, dr hab. Piotr Borodulin-Nadzieja, prof. dr hab Dariusz Buraczewski, prof. dr hab. Jarosław Byrka, prof. dr hab. Krzysztof Dębicki, dr Piotr Dyszewski, dr Łukasz Jeż, prof. dr hab. Krzysztof Krupiński, dr Tomasz Rzepecki, prof. dr hab. Grzegorz Plebanek, dr Grzegorz Stachowiak, prof. dr hab. Jacek Świątkowski, dr Przemysław Uznański.

Nagrody dydaktyczne otrzymali: mgr Krystian Bacławski, dr Tomasz Elsner, dr Marek Materzok, dr Jakub Kowalski, mgr Tomasz Wierzbicki, dr Jarosław Wróblewski, mgr Tomasz Wierzbicki.

Nagrody organizacyjne otrzymali: dr Małgorzata Biernacka, dr Jan Kraszewski