wtorek, Maj 10, 2022
W związku z wygaśnięciem członkostwa dr. hab. Marcina Preisnera w Uniwersyteckim Kolegium Elektorów na kadencję 2020-2024, Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Matematyki i Informatyki zarządza wybory uzupełniające do Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów na kadencję 2022-2024 w zakresie dotyczącym wyboru jednego przedstawiciela nauczycieli akademickich niebędących profesorami i profesorami Uniwersytetu z Wydziału Matematyki i Informatyki.

Wybory odbędą się systemem urn. Głosowanie odbędzie się 20 maja, w godz. 11.30-13.00, w sali 119 w budynku Instytutu Informatyki.

Kandydatów można zgłaszać do dnia 17 maja 2022 r., do godz. 11.00. Kandydaci składają zgodę na kandydowanie oraz oświadczenie o spełnieniu odpowiednich wymagań. Osoby urodzone przed 1 sierpnia 1972 r. mają obowiązek złożenia oświadczenia lustracyjnego lub - jeżeli takie oświadczenie już składały – informacji lustracyjnej.

Szczegóły dotyczące wyborów znajdują się w Uchwale Wydziałowej Komisji Wyborczej.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej Emanuel Kieroński
PDF icon skan_uchwaly.pdf412.9 KB